Produkt Počet kusů Cena s DPH

Connection Meter

Popis skupiny: Connection Meter je program pre podporu telefonického pripojenia siete. Pripojenie k Internetu prostredníctvom modemu alebo ISDN je s týmto programom efektívnejšie.

Connection Meter rozšíruje funkcie bežného telefonického pripojenia v týchto oblastiach:

  • sledovanie, evidencia, spracovanie telefónnych poplatkov a celkových nákladov za pripojenie(okamžitá informácia o dlžke a cene spojenia, záznamy, štatistiky, prehlady, grafy, predpoklady, vyhladávania najvhodnejších tarifných programov, spätné prepočítavanie údajov, ich podanie ostatným aplikáciam alebo do protokolu, účtovanie GPRS)
  • rozšírenie základných sieťových funkcií(odpojovanie na základe ceny, času, po stiahnutí údajov, sledovanie údajových tokov prostredníctvom služieb tel. pripojenia a účtovanim vybraného rozhrania)
  • pokročilé sieťové funkcie(brána pre podávanie SMS správ cez SMTP a WWW rozhrania, automatické nastavenie času v počítači podla atómovych hodín prostredníctvom protokolu SNTP a TCP/37, presmerovanie el. pošty na SMTP server poskytovateľa, cez ktorého je realizované pripojenie)
  • ochrana pred pripojením na platené tel.čísla (nevyžiadané Active X hovory)
  • Multilicence:

    Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected] nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.